De groepen

Op zoek naar één van onze groepen? Je kunt ze op verschillende manieren vinden! Sommige groepen hebben facebook, anderen een website. Kijk hieronder voor verschillende links!

Welpen | Scouts | Zeeverkenners | Explorers

Welpen

Mowglihorde

Website: mowglihorde.katwijksezeeverkenners.nl

Mail: mowglihorde@live.nl

Meikeverkring

Mail: meikeverkring@gmail.com

Bestevaerhorde

Facebook: www.facebook.com/bestevaerhorde.katwijk

Mail: bestevaerhorde@hotmail.com

Julianahorde

Facebook: www.facebook.com/julianahorde.katwijksezeeverkenners

Mail: julianahorde@gmail.com

Scouts

Gemma Scouts

Website: gemmascouts.katwijksezeeverkenners.nl

Mail: gemmascouts@live.nl

Limes Scouts

Facebook: www.facebook.com/LimesScouts

Mail: limesscouts@gmail.com

Zeeverkenners

Abel Tasmanwacht

Mail: abeltasmanwacht@gmail.com

Bestevaerwacht

Mail: bestevaerwacht@gmail.com

Dorus Rijkers Wacht

Facebook: www.facebook.com/dorus.rijkerswacht

Twitter: twitter.com/dorusrijkers

Mail: dorusrijkerswachtkz@gmail.com

Julianawacht

Twitter: twitter.com/julianawacht

Instragram: instagram.com/julianawacht

Website: www.julianawacht.nl

Mail: julianawacht@gmail.com

Explorers

Limes Explorers

Facebook: www.facebook.com/Explorers-Katwijkse-Zeeverkenners-727256570691792

Wildevaert

Facebook: www.facebook.com/wildevaert

Mail: wildevaertkz@gmail.com